Článek Hospodin, homosexualita a iné...

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hospodin, homosexualita a iné...

02. 02. 2015 - 23:48

wien n: Takove blaboly zrovna na ceskem blogu. Vite, ze Ceska Republika je nejvice ateistickou zemi na svete? Tudiz nas nejaky stvoritel nezajima. Homosexualove jsou lide jako kazdy jiny a neni to zadna uchylka, na ktere by se dalo pracovat. Co je vam vubec do soukromi cizich lidi.

---
wien.pise.cz

06. 02. 2015 - 09:41

daniel®blbne.cz: Takže by se taky mělo zakázat něco slepým, hluchým, mentálně či fyzicky jinak postiženým, ne? Ono se to přece dá léčit, ať si ta rozmazlená postižená menšina nemyslí, že by měla mít stejná práva jako my normální atleti s kvalitním genetickým základem!

Nehledě na to, že to fakt léčit nejde. Můžeš předstírat, že tě ženské baví. Můžeš si dokonce nějakou takovou chudinku vybrat a zkazit jí život. Ale nezměníš to. :-*

---
daniel.blbne.cz

12. 02. 2015 - 15:48

zo: Tohle jsou mi ale pitomý kecy. Takže podle Vás bůh (jako ateista tomu samozřejmě nerozumím, je mi to jasný) chce, aby se lidi trápili, předstírali, že jsou někdo jiný a zkazili si tím celej život? Nejsem věřící ani teolog nebo něco podobnýho, ale stejně mi na tom celém něco smrdí. A můžete mě třeba upálit na hranici za kacířství, jestli Vám můj názor vadí.

---
zo.pise.cz